Dnes se v Dřetonicích konalo další oblastní kolo boxu. Za BC Star Plzeň se účastnili dva borci – Ondřej Bursa a nováček v teamu BC Star Filip Horváth. Filip je zkušený borec, který podstoupil již 48 zápasů (je několikanásobný mistr ČR, účastnil se několika mezinárodních turnajů). Pojďme se tedy podívat jak si naši borci vedli:

  • Ondřej Bursa – nastoupil proti známému a velmi oblíbenému borci z Pražského rohovníku Adámkovi Marcinovi. Adámek je úřadující mistr České republiky a tak bylo na co koukat. Zápas to byl velmi vyrovnaný a taktický. Oba borci věděli proti komu stojí a ač jsou mimo ring kamarádi, nešetřili se. Z tohoto zápasu vyšel zaslouženě jako vítěz Adámek a Ondra si po několika výhrách v řadě odnáší z Dřetovic prohru.
  • Filip Horváth – nastoupil proti borci, který byl větší a těžší. Oponent se snažil Filipa hned na začátku zatlačit, ale ten si s tím hravě poradil. Tempo celému zápasu určoval Filip a po právu byl poté vyhlášen vítězem tohoto utkání.

Takže takové bylo dopoledne v neděli. Filipovi gratuluji k prvnímu vítězství pod barvami BC Star Plzeň a těšíme se na další setkání, ať už tělocvičně, tak i na zápasech. Ondrovi přeji aby příště navázal na vítězství, na které si patrně zvykl.. 😉 Níže se můžete podívat na oba zápasy.

Boxu zdar!

Zápas Ondry:

Zápas Filipa: