V pátek 18. října 2019 se konal v Králově Dvoře Galavečer Boxu, kteří pořádal Box Club Asfalt. Jednalo se o již 10. ročník a BC Star Plzeň vyslalo 4 borce.

  • Dominik Kováč – jednalo se o jeho první zápas a bohužel na svého soupeře nestačil. Ačkoliv se jednalo o jeho první zápas, věřím, že získané zkušenosti uplatní v dalších zápasech, kterého ho čekají.
  • Jakub Bousek – také se jednalo o jeho první zápas a ani tento zápas nedopadl asi dle Kubovo očekávání. O on podlehl svému soupeři, ale platí to co jsem napsal výše u Dominika.
  • Petr Mižigár – nastoupil proti silnému soupeři a ač sám je junior, dokázal porazit muže. Petr vyhrál na body a já mu tímto gratuluji k dalšímu cennému vítězství.
  • Jiří Sedláček – nastoupil také proti staršímu soupeři, navíc o váhovou kategorii výše, než je zvyklý. I jeho zápas se povedl a Jirka si z tohoto galavečeru odváží další cenné vítězství.

Aby toho nebylo málo, v neděli 20. října 2019 se konalo v Hostivicích 3. oblastní kolo boxu. Za BC Star Plzeň dorazil pouze náš benjamínek Ondra Bursa. Ondřej nastoupil proti Arseniy Ionov (současný vícemistr republiky školní mládeže, který je o dva roky starší než Ondra). Z tohoto zápasu si Ondra odváží další cenné vítězství.

Níže se můžete podívat na videa zápasu Jirky Sedláčka a Ondřeje. Jakmile budeme mít zbývající videa z galavečeru, taktéž je uveřejníme.

Zápas Ondřeje:

Zápas Jirky: