Sezóna se nám pomalu rozjíždí a já zapomínám psát sem na stránky. V první řadě, se naši dva borci účastnili turnaje Poháru starosty v Poděbradech a to v rámci Manažerské ligy v boxu, který se konal 5. září 2021. Za klub BC Star Plzeň se účastnili tito dva boxeři s těmito výsledky:

Marek Seman – výhra
David Tyr – výhra

Bohužel jsem nebyl přítomen a videa ze zápasu jsem nikde na internetu nenašel (ale jak najdu, tak je sem na stránky hodím). Oběma borcům gratuluji k vítězství, Markovi o to víc, že se jednal o jeho první zápas v jeho šedesá…. ech, pardón, čtyřiceti a něco lety. 😉 Těším se na další zápasy v této lize a doufám, že se oběma povede stejně dobře.

Dnes 11. září 2021 jsme se jako klub účastnili oblastního kola v boxu, který se konal v Sokolově. Za BC Star Plzeň se účastnil pouze náš benjamínek Ondřej Bursa, který ve velmi bojovném zápase spravedlivě vyhrál. Na Ondrovi byla vidět nervozita, neboť za poslední rok stál v ringu pouze dvakrát a proto doufám, že jsme si pauz užili dosta teď už budeme moci jezdit na oblastní kola pravidelně.

Ondra se postavil borci Matoušovi Kovářovi z SK Boxing Praha a jak jsem napsal výše – byl to box takový jaký mám rád. Rychlé tvrdé výměny a na obou stranách bylo vidět, že se jednalo o zkušené borce. Na Ondrovi bylo vidět ve 3. kole, že je již velmi unaven, ale i přesto dokázal toto kolo vyhrát (stejně jako dvě předchozí), kdy zlepšil přesnost úderů a i přes únavu vyvíjel na soupeře tlak. Níže se můžete podívat na video ze zápasu.