Dnes, 21.9.2019, se skupina boxerů a jedné boxerky účastnili prvního oblastního kola v boxu, které se konalo v Sokolově. Zde se můžete podívat na výsledky podrobněji:

Ondřej Bursa – nastoupil proti staršímu a o 6 kg těžšímu borci, ale zápas byl pod taktovkou Ondry. Zápas to byl velmi bojovný a výsledek dopadl dle celého průběhu. Ondra vyhrál v poměru 2:1, ačkoliv veškeré trumfy držel jeho oponent.

Jiří Sedláček – nastoupil proti oponentovi, který byl o 8 let starší. Opět bylo na co koukat, tvrdé výměny byly na obou stranách. Verdikt rozhodčích byl ve prospěch Jirky, který si odváží z oblastního kola další cenné vítězství.

Petra Vítovcová – bojovala jako lvice proti oponentce, která byla těžší a starší. Na jejím výkonu bylo vidět, že se velmi zlepšila a nemusí se za nic stydět. Ačkoliv verdikt rozhodčích byl ve prospěch její oponentky, Petra předvedla dosud nejlepší výkon.

Ondra Edel – nenašel se bohužel soupeř.

Ladislav Štěch – také se bohužel nenašel žádný soupeř.

Všem gratuluji za super výkony a na další oblastním kole máte možnost se opět ukázat. Jen bych chtěl přidat za sebe malou poznámku: velmi si vážím toho, že se naši borci nezaleknou těžších, starších nebo zkušenějších oponentů. A do každého zápasu jdou bez zaváhání s tím, že je tento zápas posune opět dál v jejich boxerské kariéře. Pod tímto článkem se můžete podívat na jednotlivé zápasy.

Boxu zdar!

 

Ondřej Bursa

Jirka Sedláček

Petra Vítovcová